Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Наша організація займається продажем, сервісним обслуговуванням та ремонтом офісної техніки, заправкою та відновленням картриджів, продажем витратних матеріалів.
Наші технології дозволяють багаторазово заправляти картридж із збереженням високої якості друку. Ми пропонуємо вам заощадити ваші гроші і отримати якісні послуги в нашому центрі. Заправляючи і відновлюючи у нас картриджі, ви в майбутньому уникнете постійних витрат на придбання нових картриджів.

Ми пропонуємо як комплексні рішення для підприємств і компаній, так і здійснюємо обслуговування, заправку і ремонт оргтехніки фахівцями нашого сервісного центру.

Наші переваги

Низькі ціни

Наша компанія тривалий час співробітничає з відомими постачальниками високоякісних витратних матеріалів, тому ми можемо запропонувати вам низькі ціни на заправку картриджів та інші послуги з обслуговування офісної техніки.

Плата за готівковим і безготівковим розрахунком

Ви можете скористатися зручним для вас видом розрахунку.Висока якість

Ми здійснюємо заправку картриджа за оригінальною технологією, яка дозволяє добитися від заправленого картриджа  якості друку як у нового.

Заправка лазерних картриджів на місці за 10 хвилин

Завдяки відпрацьованій технології і високому професіоналізму, наші фахівці можуть здійснити заправку багатьох картриджів на місці за 10 хв., при цьому зберігши високу якість друку.

Заправка картриджів принтерів багатьох виробників


У нас ви можете заправити картридж відомих виробників:
Заправка картриджів Brother
Заправка картриджів Canon
Заправка картриджів HP
Заправка картриджів Epson
Заправка картриджів Lexmark
Заправка картриджів Panasonic
Заправка картриджів Samsung
Заправка картриджів Xerox

Обнулення картриджів

Використовуючи спеціально створене апаратно-програмне забезпечення, ми можемо прошити більшість картриджів виробництва Samsung і Xerox, які були захищені мікросхемою (чіпом) від заправки.

Гарантія на проведені роботи

Ми використовуємо в роботі тільки високоякісні витратні матеріали провідних виробників. Заправка картриджів здійснюється тонером: Integral, SCC, Katun... Ми даємо гарантію на проведені нами роботи


Виїзд до клієнта

Ви можете привести картридж до нас в офіс самі або замовити виїзд майстра

Ремонт принтерів

При поломці пристрою ми можемо зробити ремонт принтерів, ремонт копіювальних апаратів і факсів.

Комплексне обслуговування оргтехніки.

Для постійних клієнтів діє програма комплексного обслуговування офісної техніки (заправка, відновлення, профілактика, ремонт принтерів). Профілактика допоможе уникнути передчасного виходу з ладу вузлів пристрою і дорогого ремонту.