Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Якщо з  Вашою офісною технікою виникли проблеми, наші досвідчені фахівці завжди будуть раді вам допомогти. Для цього Вам досить подзвонити за номером  (0342) 50-47-50 і наші сервісні інженери проведуть ретельну діагностику вашого апарату, технічне обслуговування, замінять вузли, що вийшли з ладу, і протестують його згідно з технічними вимогами виробника.

Сервісний центр ТзОВ "Бінар-техно" 
пропонує наступні види обслуговування :

Експрес-ремонт.

У разі потреби фахівці безкоштовно в умовах майстерні здійснять діагностику вашої техніки, нададуть консультаційну підтримку або проведуть експрес-ремонт. Проводиться він у присутності клієнта і зазвичай займає не більше години.

Tехнічне обслуговування.

Необхідне для поліпшення якості роботи техніки, а також для запобігання серйозним несправностям. При проведенні профілактичних робіт сервіс-інженер розбирає апарат та проводить його чищення та змащування відповідно до технічних вимог виробника. Потім апарат тестується за  спеціальними тестами

Ремонт і діагностика в сервісному центрі і у замовника.

При проведенні діагностики визначається причина виниклої несправності.Якщо вона виявляється нескладною, то інженер її усуває відразу. В інших випадках він локалізує несправність, консультує по комплектуючих, які необхідно замінити, складає кошторис витрат на майбутній ремонт.

Післягарантійне обслуговування.

Наші фахівці забезпечують післягарантійне обслуговування і ремонт офісної техніки: друкарських пристроїв, копіювальних апаратів та іншого устаткування.
консультації замовника з питань експлуатації устаткування;


Експертиза технічного стану.

Заправка та відновлення картриджів для лазерних принтерів і копіювальних апаратів.

В процесі заправки ми не лише підберемо оптимальний для вашого картриджа тонер, але і додатково проведемо комплекс підготовчих робіт можливих тільки в лабораторних умовах (повне тестування картриджа, видалення часток старого і відпрацьованого тонера, очиcтка і поліровка фотовалу та ін.)Заправка картриджів у нас - це завжди вигідно, економно і безпечно

Продаж СНПЧ і ПЗК для принтерів, МФУ, плоттерів і друкуючих пристроїв із вже встановленою СНПЧ або ПЗК.

СНПЧ (Система Безперервної Подачі Чорнила) - це пристрій, який дозволяє значно знизити витрати при друці на струменевому принтері, МФУ або плоттері. СНПЧ складається з трьох частин: місткості-донори для чорнила, картриджи аналогічні оригінальним, і шлейф, який сполучає місткості-донори з картриджами. Суть роботи СНПЧ полягає в тому що чорнило в картридж поступає із зовнішніх місткостей по шлейфу, таким чином після видруковування ресурсу картриджів не треба купувати нові, чорнило автоматично доливається в картриджі. Використання СНПЧ дозволяє отримати економію в 20-30 разів в порівнянні з оригінальними витратними материалами на кожному відбитку, або економію в 1000-1500% на відбиток.Установка СНПЧ повністю усуває можливість друкуючої голівки контактувати з повітрям (як це відбувається при заміні оригінальних картриджів), що дозволяє експлуатувати принтер набагато довше.


Ремонт та профілактика
принтерів і копіювальних апаратів

Консультація і попередня діагностика

Безкоштовно

без розбирання принтера, час консультації до 10 хвилин

Діагностика (без розбирання апарату)

30грн

у разі ремонту вартість діагностики не стягується

Дрібний ремонт 

Від 60грн

Ремонт НЕ ПОВ'ЯЗАНИЙ з розбиранням принтера або копіювального апарату

Середній ремонт

Від 90грн

Заміна деталей і вузлів З Частковим розбиранням принтера або копіювального апарату

Складний ремонт

Від 150грн

Заміна деталей і вузлів, ПОВ'ЯЗАНА з повним розбиранням принтера або копіювального апарату, заміною складних вузлів і механізмів


Ціни вказані без урахування вартості запчастин.
Якщо у Вас є додаткові питання з ремонту і налаштуванню офісної техніки,
дзвонить: (0342) 50-47-50